353384-2026 - Wettbewerb
Belgien – Besondere Nahrungsmittel – Raamovereenkomst voor dieet- en sondevoeding 2027 -2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor dieet- en sondevoeding 2027 -2030
Beschreibung: Looptijd van het contract: van 01/01/2027 tot en met 31/12/2030, er is mogelijkheid tot verlenging voorzien van 1 x 24 maanden. Deze type verlenging gebeurt met uitdrukkelijke beslissing. Leveringsplaats(en): - AZ Sint-Jan Brugge AV - Campus Sint-Jan Brugge, Ruddershove 10 te 8000 Brugge - Ruddersstove maaltijdzorg, Oude Oostendse Steenweg 93B, 8000 Brugge Plaats en tijdstip van levering: Voor de campus Sint-Jan : tussen 7u15 u en 12 u. Voor Ruddersstove : tussen 7u en 12.30 u
Interne Kennung: PPP103-2717/6253/2026-SJB-07-144-IB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Algemene enterale voeding
Beschreibung: Algemene enterale voeding
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Algemene medische bijvoeding
Beschreibung: Algemene medische bijvoeding
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_2
Los: LOT-0003
Titel: Specifieke enterale en/of medische voeding deel A
Beschreibung: Specifieke enterale en/of medische voeding deel A
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_3
Los: LOT-0004
Titel: Specifieke enterale en/of medische voeding deel B
Beschreibung: Specifieke enterale en/of medische voeding deel B
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_4
Los: LOT-0005
Titel: Specifieke enterale en/of medische voeding deel C
Beschreibung: Specifieke enterale en/of medische voeding deel C
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_5
Los: LOT-0006
Titel: Specifieke enterale en/of medische voeding deel D
Beschreibung: Specifieke enterale en/of medische voeding deel D
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_6
Los: LOT-0007
Titel: Specifieke enterale en/of medische voeding deel E
Beschreibung: Specifieke enterale en/of medische voeding deel E
Interne Kennung: 2026-SJB-07-144-IB_7