2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky fotovoltaických panelů, montážních systémů a dalších fotovoltaických komponent
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky fotovoltaických panelů, montážních systémů, střídačů, rozvodů, jističů vč. zajištění doprovodných služeb s tímto spojených, podrobně rozdělených do jednotlivých kategorií. 1. Kategorie fotovoltaické panely 2. Kategorie montážní systémy 3. Kategorie střídače, optimizéry a rozvaděče 4. Kategorie kabely a elektroinstalační materiál 5. Kategorie montážní služby 6. Kategorie fotovoltaické přístřešky a mobilní řešení 7. Kategorie dodávky materiálu včetně montáže dle projektové dokumentace DNS v rozsahu kategorie 6 a 7 je k dispozici zde https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/638181
Interne Kennung: FV_01_2022_DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31156000 Regelbare Stromversorgung, 09331000 Solarbatterien, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS – Fotovoltaické elektrárny v projektu PVS
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka materiálu a provedení stavební činnosti pro akci „Fotovoltaika – výstavba v lokalitách Uhříněves (217,12 kWp), Strážovská (177,1 kWp) a Miškovice (93,84 kWp)“, v jejímž rámci dojde k výstavbě celkem 3 fotovoltaických elektráren v souladu s projektovou dokumentací
Interne Kennung: DNS_FV_01_2022_K6_2024_03
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 odst. 2 ZZVZ. Více je uvedenou v podmínkách smlouvy.