2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medyczne dla Pracowników PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. i ich rodzin oraz emerytów i rencistów – byłych Pracowników PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla uprawnionych pracowników PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., ich rodzin oraz emerytów i rencistów – byłych pracowników PGE Polska Grupa Energetyczna S.A 2. Świadczenie podzielone zostało na 12 pakietów: a) Pakiet I – Medycyna pracy b) Pakiet II – Usługi Medyczne przeznaczone dla pracownika – pakiet podstawowy c) Pakiet III – Usługi Medyczne przeznaczone dla rodziny pracownika – pakiet podstawowy d) Pakiet IV – Usługi Medyczne przeznaczone dla 1 członka rodziny pracownika – pakiet podstawowy e) Pakiet V – Usługi Medyczne przeznaczone dla pracownika – pakiet rozszerzony f) Pakiet VI – Usługi Medyczne przeznaczone dla rodziny pracownika – pakiet rozszerzony g) Pakiet VII – Usługi Medyczne przeznaczone dla 1 członka rodziny pracownika – pakiet rozszerzony h) Pakiet VIII – Usługi Medyczne przeznaczone dla pracownika – VIP i) Pakiet IX – Usługi Medyczne przeznaczone dla rodziny pracownika – VIP j) Pakiet X – Usługi Medyczne przeznaczone dla 1 członka rodziny pracownika – VIP k) Pakiet XI – Usługi Medyczne przeznaczone dla seniorów l) Pakiet XII Usługi Medyczne przeznaczone dla rodzinny – pakiet dodatkowy 3. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia Umowy.
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00267/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, dalej „Opcja”, polegającego na przedłużeniu okresu realizacji zamówienia maksymalnie o kolejne 24 miesiące lub do wyczerpania kwoty wskazanej w § 3 ust. 1 pkt 2) projektowanych postanowień Umowy (w zależności, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej). 2. Zamawiający może skorzystać z Opcji w całości lub w części. 3. Zamawiający może skorzystać z Opcji w części wielokrotnie, pod warunkiem nie przekroczenia maksymalnej wartości i maksymalnego okresu realizacji zamówienia 4.Szczegóły dotyczące Opcji zostały opisane w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach Umowy dostępnych na stronie https://swpp2.gkpge.pl/.