353450-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Sukcesywny zakup i dostawa filtrów do pojazdów ciężarowych oraz sprzętu użytkowanego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny zakup i dostawa filtrów do pojazdów ciężarowych oraz sprzętu użytkowanego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa filtrów eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych oraz sprzętu użytkowanego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach. Przedmiot zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 6 do SWZ ,,Opis przedmiotu zamówienia” oraz w Załączniku nr 1 – Formularz oferty.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa filtrów eksploatacyjnych do pojazdów ciężarowych oraz sprzętu użytkowanego przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach. Przedmiot zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 6 do SWZ ,,Opis przedmiotu zamówienia” oraz w Załączniku nr 1 – Formularz oferty. 2. Zamawiający informuje, że podane ilości w załączniku nr 1 do SWZ są wielkościami maksymalnymi, które mogą być odebrane w trakcje realizacji zamówienia. Natomiast gwarantowane minimalne ilości, które zostaną odebrane wynoszą 20% zaoferowanej ilości . 3. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne główne i mające znaczenie do osiągnięcia celu tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w OPZ lub powszechnie obowiązujących. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów urządzeń i sprzętu równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w OPZ oraz w celu zapewnienia porównywalności ofert produkty równoważne muszą być w cenie porównywalnej do produktu wskazanego.
Optionen
Beschreibung der OptionenBRAK