2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software
Beschreibung: De aanbesteding ziet op het contracteren van één opdrachtnemer voor de levering van standaardsoftware, waaronder Microsoft-licenties, Adobe-licenties, overige softwarelicenties, gebruiksrechten, cloud-, hosting- en SaaS-diensten. De opdracht omvat daarnaast bijbehorende dienstverlening zoals licentieadvies, Software Asset Management, licentiemanagement, bestel- en contractadministratie, rapportages, verlengingen en facturatieafhandeling. De kern van de uitvraag is het leveren, beheren en administratief ondersteunen van software en softwarelicenties gedurende de looptijd van de overeenkomst. Alle medewerkers van de gemeente Nieuwkoop
Interne Kennung: 671133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging