See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówki w Barlinku w okresie od 02-09-2024 r. do 27-06-2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek w Barlinku w okresie od 02-09-2024r. do 27-06-2025r.", (tj. ok. 166 dni). 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na przewozach dzieci i uczniów niepełnosprawnych do placówek w Barlinku. Przewozy dotyczą dni w roku szkolnym, w których odbywają się zajęcia lekcyjne wyłączając dni wolne od nauki oraz przerwę świąteczną. Uczniowie będą dowożeni do placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek” natomiast osoby dorosłe będą dowożone do Środowiskowego Domu Samopomocy „Bratek” w Barlinku. Dowożonych będzie 10 niepełnosprawnych uczniów oraz 2 osoby dorosłe niepełnosprawne zamieszkałe w miejscowościach: Żabicko – 1 dziecko, Bobrówko – 1 dziecko, Sławno – 1 dziecko, Strzelce Krajeńskie – 4 dzieci + 1 osoba dorosła, Wielisławice – 3 dzieci + 1 osoba dorosła.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SCOPO.221.7.2024