See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svømmekørsel i Horsens Kommune
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering af svømmekørsel. Kørslen omfatter kørsel mellem de tilmeldte skoler i Horsens Kommune og disse svømmeanlæg: • Aqua Forum: Langmarksvej 53, 8700 Horsens • Brædstrup Svømmehal: Rådhusgade 1-3, 8740 Brædstrup • Bankager Svømmehal: Bankager 103, 8700 Horsens
Interne Kennung: 88.00.00-P00-6-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000