See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu analizy ruchu sieciowego GreyCortex lub dostawa systemu równoważnego w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu analizy ruchu sieciowego GreyCortex lub dostawa systemu równoważnego w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Szczegółowy zakres i przedmiot został określony w dokumentach zamówienia w szczególności w zał. 2 i 3 do SWZ zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania https://brodnowski.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/
Vorherige Bekanntmachung: 241130-2026
Interne Kennung: MSB/PN/25/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu analizy ruchu sieciowego GreyCortex lub dostawa systemu równoważnego w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.