2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging / uitbreiding Serveromgeving GR de Bevelanden
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het verwerven van een nieuwe serverinfrastructuur die voldoet aan de technische en functionele eisen, zoals vastgelegd in het goedgekeurde design en de bijbehorende kitlist. De nieuwe servers moeten uiterlijk 1 oktober 2025 geleverd zijn. De opdracht omvat: • De levering van servers die voldoen aan de functionele en technische eisen; • Compatibiliteitscontrole met de bestaande storage- en netwerkcomponenten; • Documentatie van de geleverde apparatuur, inclusief technische specificaties en garantievoorwaarden.
Interne Kennung: K010883
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenschappelijke regeling Samenwerking De Bevelanden is voornemens de opdracht voor de vervanging c.q. uitbreiding van de Serveromgeving aan te besteden. De opdracht omvat: • De levering van servers die voldoen aan de functionele en technische eisen; • Compatibiliteitscontrole met de bestaande storage- en netwerkcomponenten; • Documentatie van de geleverde apparatuur, inclusief technische specificaties en garantievoorwaarden.
Interne Kennung: 1