2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing
Beschreibung: BUas is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening inclusief glasbewassing voor de 3 gebouwen op de campus van BUas: Frontier, Horizon en Ocean. Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van € 7.500.000,- (exclusief BTW). Dit is echter slechts een indicatie op basis van historie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Om strikt formele redenen wenst Opdrachtgever uit te sluiten dat de geraamde waarde wordt overschreden, de geraamde waarde van de Overeenkomst wordt daarom gesteld op € 9.000.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: 2025/EASCHOONMAAK/LV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: BUas is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor de 3 gebouwen op de campus van BUas: Frontier, Horizon en Ocean. Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van € 7.500.000,- (exclusief BTW). Dit is echter slechts een indicatie op basis van historie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Om strikt formele redenen wenst Opdrachtgever uit te sluiten dat de geraamde waarde wordt overschreden, de geraamde waarde van de Overeenkomst wordt daarom gesteld op € 9.000.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Schoonmaak na verbouwings/verhuizings-projecten Schoonmaak na overige evenementen Periodiek vloeronderhoud Overige schoonmaak en glasbewassingsdienstverlening op de campus