2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem sprzętu AGD z przeznaczeniem do kwater internatowych oraz internatów położonych na obszarze właściwości OReg w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu AGD z przeznaczeniem do kwater internatowych oraz internatów położonych na obszarze właściwości OReg w Lublinie Zamawiający wezwie Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione w każdej z części, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia, potwierdzających brak podstaw wykluczenia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 7 do SWZ; 4) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę - ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty - oferty częściowej w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 5 do SWZ;
Interne Kennung: BP-DZP.2610.74.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa wraz z montażem sprzętu AGD z przeznaczeniem do kwater internatowych oraz internatów położonych na obszarze właściwości OReg w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem sprzętu AGD z przeznaczeniem do kwater internatowych oraz internatów położonych na obszarze właściwości OReg w Lublinie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.