2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Modernizacja Sali laboratoryjnej nr 256 w budynku Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zdemontowanie, wyniesienie i zutylizowanie istniejących mebli, dostawa wraz z montażem nowego wyposażenia laboratoryjnego (mebli) wraz z pracami związanymi z ich instalacją i podłączeniem do mediów w ramach modernizacji istniejącego laboratorium. Miejsce dostawy: Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1, 02 – 093 Warszawa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1, Załącznik nr 5 - Wzór Umowy. Załącznik nr 8- Dokumentacją projektową wymiany instalacji elektrycznych w pomieszczeniu laboratorium ( dokumentacja projektowa); Załącznik nr 9 - Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót dla wymiany instalacji elektrycznych( dalej”STWiOR); Załącznik nr 10 - Przedmiarem robót dla wymiany instalacji elektrycznych; Załącznik nr 11- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót remontowych ( dalej STWiOR); Załącznik nr 12 - Przedmiarem robót remontowych. do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.
Interne Kennung: POUZ-361/78/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja sali laboratoryjnej nr 256 w budynku Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zdemontowanie, wyniesienie i zutylizowanie istniejących mebli, dostawa wraz z montażem nowego wyposażenia laboratoryjnego (mebli) wraz z pracami związanymi z ich instalacją i podłączeniem do mediów w ramach modernizacji istniejącego laboratorium. Miejsce dostawy: Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1, 02 – 093 Warszawa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1-Wymagania Techniczne i jakościowe dla oferowanych mebli laboratoryjnych i wyposażenia -Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Załącznik nr 5 - Wzór Umowy, Załącznik nr 8- Dokumentacją projektową wymiany instalacji elektrycznych w pomieszczeniu laboratorium ( dokumentacja projektowa); Załącznik nr 9 - Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót dla wymiany instalacji elektrycznych( dalej”STWiOR); Załącznik nr 10 - Przedmiarem robót dla wymiany instalacji elektrycznych; Załącznik nr 11- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót remontowych ( dalej STWiOR); Załącznik nr 12 - Przedmiarem robót remontowych zwanej dalej „SWZ”.
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör