353585-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łowieckiej oraz łąkowo –rolnej na terenie OHZ „Krystyna” zarządzanego przez Nadleśnictwo Kluczbork w roku 2025 i I kwartale 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łowieckiej oraz łąkowo –rolnej na terenie OHZ „Krystyna” zarządzanego przez Nadleśnictwo Kluczbork w roku 2025 i I kwartale 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łowieckiej obejmujące prace polegające na uslugach z zakresu łowiectwa i gospodarki łąkowo-rolnej z wyłączeniem poszukiwania postrzałków do wykonania na terenie OHZ „Krystyna”, obwód łowiecki nr 30 oraz nr 43 zarządzanego przez Nadleśnictwo Kluczbork w roku 2025 i I kwartale 2026
Interne Kennung: SA.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I OBW 30 2025
Beschreibung: 1. usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu łowiectwa i gospodarki rolno-łąkowej na terenie OHZ Nadleśnictwa Kluczbork
Interne Kennung: SA.270.5.2025(1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie z SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II OBW 43 2025
Beschreibung: 2. usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu łowiectwa i gospodarki rolno-łąkowej na terenie OHZ Nadleśnictwa Kluczbork
Interne Kennung: SA.270.5.2025(2)