See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky výpočetní techniky pro roky 2024 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou průběžné dodávky a záruční servis výpočetní techniky dle požadavků veřejných zadavatelů rezortu MV v letech 2024 až 2026.
Interne Kennung: MV-110082/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat postupem s obnovením soutěže mezi dodavateli dle § 135 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237400 Datenerfassungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na dodávky výpočetní techniky pro roky 2024 – 2026
Interne Kennung: MV-110082-1/VZ-2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237400 Datenerfassungszubehör, 30231300 Bildschirme