353611-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal – Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa: • na rzecz pacjentów Pracowni Hemodynamiki i Pracowni Elektrofizjologii w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego. • na rzecz pacjentów Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa: • na rzecz pacjentów Pracowni Hemodynamiki i Pracowni Elektrofizjologii w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego. • na rzecz pacjentów Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego.
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pielęgniarstwa: • na rzecz pacjentów Pracowni Hemodynamiki i Pracowni Elektrofizjologii w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego. • na rzecz pacjentów Oddziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 7:00 dnia następnego.
Interne KennungKonkurs 18/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
LosLOT-0001