See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Energie- en brandstofvoorzieningen
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel om opdrachtgever te voorzien in de levering van merkonafhankelijke tank- en laadpassen (perceel 1) en de levering van brandstoffen in bulk (perceel 2). Opdrachtgever wenst maximaal één (1) leverancier te contracteren per perceel. Deze opdracht wordt gezamenlijk aanbesteed door gemeente Oldambt (penvoerder) en gemeente Westerwolde. Gemeente Westerwolde neemt geen inhoudelijke rol in de voorbereiding van de aanbesteding, maar maakt gebruik van de uitkomsten van deze procedure. De clustering is daarmee organisatorisch van aard en leidt niet tot wijzigingen in de aard, omvang of complexiteit van de opdracht. De aanbestedende dienst heeft beoordeeld dat deze vorm van clustering geen negatieve gevolgen heeft voor de marktwerking of de toegankelijkheid van de opdracht voor het midden- en kleinbedrijf. Op basis hiervan is ervoor gekozen de opdracht gezamenlijk aan te besteden. De opdracht betreft de levering van merkonafhankelijke tank- en laadpassen (perceel 1) en de levering van brandstoffen in bulk (perceel 2), met een totale maximale waarde van € 1.940.000,00 excl. BTW. De verdeling tussen de percelen ziet er als volgt uit: - Perceel 1: € 1.164.000,00 - Perceel 2: € 776.000,00
Interne Kennung: 86493-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Merkonafhankelijke tank- en laadpassen
Beschreibung: Tank- en laadpassen die kunnen worden gebruikt bij alle beschikbare stations, zowel binnen als buiten de gemeentegrenzen. Dit betreft het beheer van de passen, facturatie, rapportage en ondersteuning van de gebruikers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst beschikt over een optie tot eenzijdige verlenging door gemeente van twee (2)-maal één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Brandstoffen in Bulk (HVO 100)
Beschreibung: De brandstof HVO100 dient op alle vaste locaties van de gemeente geleverd te worden. Dit betreft transport, levering, verbonden kwaliteitseisen en naleving van bijbehorende veiligheidsvoorschriften.
Interne Kennung: 2