See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud af rammeaftale vedr. køb af kompressionsprodukter ekskl. måltagning til Vesthimmerland, Hjørring, Frederikshavn, Jammerbugt og Morsø Kommuner
Beschreibung: EU-udbud af rammeaftale vedr. køb af kompressionsprodukter ekskl. måltagning til Vesthimmerland, Hjørring, Frederikshavn, Jammerbugt og Morsø Kommuner
Vorherige Bekanntmachung: 62943-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ordregiver har ret til at forlænge kontraktperioden 2 gange, hver gang med op til 12 måneder eller 1 gang med op til 24 måneder.