2. Verfahren
Verfahren
Titel: Decor Studio 8
Beschreibung: De NOS is op zoek naar een leverancier die op basis van het decorontwerp een nieuw decor (inclusief lichtdecoratie) kan realiseren, leveren, plaatsen, installeren en onderhouden. De totale opdrachtwaarde voor uitvoeren, leveren, plaatsen, installeren en onderhouden van het nieuwe decor wordt geraamd op €750.000,- tot €950.000,- exclusief btw.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De NOS is op zoek naar een leverancier die op basis van het decorontwerp een nieuw decor (inclusief lichtdecoratie) kan realiseren, leveren, plaatsen, installeren en onderhouden. BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een leverancier die op basis van het decorontwerp een nieuw decor (inclusief lichtdecoratie) kan realiseren, leveren, plaatsen, installeren en onderhouden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur voor de overeenkomst wordt tenminste één jaar met optie deze te verlengen met tweemaal twee jaar en tweemaal met één jaar. Maximale contractduur is dus zeven jaar (1+2+2+1+1=7 jaar).