See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 14 Zadań.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 1 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Ekologii i Hodowli Lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 2 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Ekologii i Hodowli Lasu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Zoologii i Dobrostanu Zwierząt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 3 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Zoologii i Dobrostanu Zwierząt Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Studium Języków Obcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 4 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Studium Języków Obcych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Fizjologii, Hodowli Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 5 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Fizjologii, Hodowli Roślin i Nasiennictwa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39113100 Sessel
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Dział Gospodarki Materiałowej i Zakupów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 6 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Dział Gospodarki Materiałowej i Zakupów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Uniwersytecka Poliklinika Weterynaryjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 7 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Uniwersytecka Poliklinika Weterynaryjna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39113100 Sessel
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Inżynierii Ekologicznej i Hydrologii Leśnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 8 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Inżynierii Ekologicznej i Hydrologii Leśnej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Inżynierii Bioprocesów, Energetyki i Automatyzacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 9 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Inżynierii Bioprocesów, Energetyki i Automatyzacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 10 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Katedra Geodezji Rolnej, Katastru i Fotogrametrii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Biuro Marketingu i Komunikacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 11 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Biuro Marketingu i Komunikacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Dział Gospodarki Nieruchomościami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 12 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Dział Gospodarki Nieruchomościami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Biblioteka Główna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 13 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Biblioteka Główna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Zespół Laboratoriów Wydziałowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Zadanie nr 14 - Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego – Zespół Laboratoriów Wydziałowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39121200 Tische