See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby oraz szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 676900-2024
Interne Kennung: SA.270.28.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w dniu 30.09.2024 opublikowała w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia prekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszego niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1– leśnictwo Kopalina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.1, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, nr . Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 31,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 828,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 720,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 873,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 780,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 50,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 50,00 ROZME-KRZ Mechaniczne rozdrabnianie krzewów, malin, jeżyn itp. HA 1,90 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 5,77 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 23,08 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 4,16 WYK-P5GCP Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na pow. do 0,5 ha KMTR 0,30 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 2,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 18,00 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 4,18 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 6,00 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 0,01 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 35,04 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,75 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,75 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 25,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 1,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 6,50 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,14 CP-W Czyszczenia późne HA 3,90 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 28,75 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 8,48 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 5,66 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 31,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 90,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 100,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 18,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 5,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 1,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 1,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 3,50 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 1,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 64,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 7,02 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 7,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 4,02
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2– leśnictwo Jelcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.2, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 516,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 490,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 200,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 490,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 30,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 30,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 8,25 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 27,50 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 24,34 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 51,30 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 11,28 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 86,92 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 1,50 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 1,50 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 7,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 6,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 3,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 2,82 CP-W Czyszczenia późne HA 7,21 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 14,31 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 4,20 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 2,80 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 18,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 200,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 100,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 9,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 3,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 1,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 3,50 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 2,40 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 154,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 12,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 26,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 4,00
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3– leśnictwo Janików
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.3, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, . Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 192,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 456,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 4 810,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 352,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 601,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 50,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 50,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 2,58 WYK-TAL40 Zdarcie pokrywy na talerzach 40 cm x 40 cm TSZT 0,40 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 13,60 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 8,00 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 10,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 8,20 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 6,72 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,40 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 1,00 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 53,32 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 0,90 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 0,90 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 3,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 3,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 2,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 1,80 CW-W Czyszczenia wczesne HA 5,75 CP-W Czyszczenia późne HA 3,55 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 21,25 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 5,92 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 3,95 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 2,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 50,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 15,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 5,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 20,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 1,00 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 4,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 2,90 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 22,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 3,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 3,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 3,00
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4– leśnictwa Oława i Bystrzyca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.4, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1,. Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 430,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 343,00 ZRYW BP Zrywka ZUL bez pozyskania M3 145,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 660,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 030,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 5,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 5,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 2,43 WYK-TAL40 Zdarcie pokrywy na talerzach 40 cm x 40 cm TSZT 0,20 WYK-TAL60 Zdarcie pokrywy na talerzach 60 cm x 60 cm TSZT 9,01 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 13,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 36,15 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 24,90 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 6,00 POP-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,50 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 64,55 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,65 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,65 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 8,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 13,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 3,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 5,30 CW-W Czyszczenia wczesne HA 9,38 CP-W Czyszczenia późne HA 9,93 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 20,71 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 24,32 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 16,21 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 29,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 230,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 15,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 28,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 3,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,00 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 3,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 49,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 14,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 3,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 12,00
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5– leśnictwo Kotowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.5, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1. Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 365,00 ZRYW BP Zrywka ZUL bez pozyskania M3 180,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 240,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 105,00 ZRYW BP Zrywka ZUL bez pozyskania M3 250,00 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 6,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 21,00 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 1,20 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 1,80 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 15,10 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 39,52 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 3,10 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 3,10 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 23,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 5,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 6,20 CW-W Czyszczenia wczesne HA 5,30 CP-W Czyszczenia późne HA 4,04 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 12,99 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 9,70 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 6,47 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 17,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 3,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 6,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 2,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 1,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 0,50 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 0,22 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 31,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 4,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 25,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 4,00
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6– leśnictwo Oleśnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.6, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1. Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 956,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 318,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 107,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 155,00 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 22,45 WYK-P5GCP Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na pow. do 0,5 ha KMTR 2,00 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 3,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 39,70 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 94,50 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 17,95 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 163,25 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 3,95 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 3,95 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 3,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 17,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 16,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 7,90 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,01 CP-W Czyszczenia późne HA 5,27 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 5,00 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 50,40 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 33,60 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 3,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 SZUK-PĘDR Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 18,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 40,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 8,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 21,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 8,00
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7– leśnictwo Karwiniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.7, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4. Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 3 078,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 991,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 4 234,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 313,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 525,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 40,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 40,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 8,86 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 15,39 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 4,67 WYK-P5GCP Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na pow. do 0,5 ha KMTR 9,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 65,35 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 8,97 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 1,14 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 22,38 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 98,12 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 3,90 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 3,90 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 30,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 6,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 7,80 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,92 CP-W Czyszczenia późne HA 3,88 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 33,00 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 12,39 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 8,26 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 18,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 120,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 6,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 24,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 6,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 1,20 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 31,50 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 8,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 2,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 5,00
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8– leśnictwo Paczków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.8, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1. Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 100,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 4 226,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 420,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 850,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 510,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 30,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 30,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 13,19 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 14,50 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 6,50 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 55,41 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 3,56 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 53,28 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 111,12 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,60 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,60 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 2,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 20,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 2,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 5,20 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,23 CP-W Czyszczenia późne HA 5,27 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 7,72 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 5,84 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 3,89 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 11,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 600,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 100,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 15,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 18,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 4,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 1,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 2,00 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 1,30 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 96,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 12,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 21,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 12,00
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9– leśnictwo Chrząstawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.9, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 355,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 174,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 050,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 279,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 345,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 100,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 100,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 0,97 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 7,80 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 9,49 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 3,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 19,30 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 27,08 SADZ POP Sadzenie jednolatek i wielolatek w poprawkach i uzupełnieniach TSZT 0,20 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 0,50 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 39,28 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,25 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,25 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 11,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 9,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 4,50 CW-W Czyszczenia wczesne HA 5,47 CP-W Czyszczenia późne HA 4,84 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 7,00 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 24,91 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 16,60 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 19,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 1,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 18,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 4,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 2,40 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 72,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 22,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 50,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 12,00
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10– leśnictwo Miłocice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.10, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, . Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 4 128,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 270,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 4 500,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 238,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 430,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 20,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 30,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 8,76 WYK-PASCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym na powierzchni pow. 0,50 ha KMTR 15,36 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 10,00 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 4,90 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 1,20 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 16,10 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 3,50 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 3,50 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 32,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 1,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 7,00 CW-W Czyszczenia wczesne HA 7,09 CP-W Czyszczenia późne HA 1,91 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 8,36 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 15,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 50,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 50,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 18,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 100,00 SZUK-PĘDR Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 150,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 6,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 1,00 ODN-PASP Odchwaszczanie, odnawianie pasów przeciwpożarowych KMTR 2,60 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 50,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 2,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 30,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 2,00
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11– leśnictwo Łaziszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.11, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, . Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 744,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 931,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 327,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 790,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 20,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 20,00 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 2,84 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 5,25 WYK-P5GCP Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na pow. do 0,5 ha KMTR 4,13 KOP-ROW Wykopy ziemne o różnych przekrojach M3 10,00 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 31,80 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 26,10 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 7,20 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 65,10 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,10 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,10 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 18,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 1,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 4,20 CW-W Czyszczenia wczesne HA 8,06 CP-W Czyszczenia późne HA 3,75 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 5,30 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 35,70 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 23,80 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 55,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 DRZ-ZGRYZ Wykładanie drzew zgryzowych SZT 50,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 20,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 4,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 30,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 4,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 2,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 4,00
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12– leśnictwo Dziuplina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, przygotowania gleby do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.12, nr 2.2, nr 2.3.1, nr 2.3.2, nr 2.3.3, nr 2.3.4, nr 2.3.5, nr 2.3.6, nr 2.3.7, nr 2.4.1, . Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 103,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 1 166,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 2 830,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 527,00 CWD-D Całkowity wyrób drewna technologią dowolną M3 580,00 PORZ-STOS Wynoszenie i układanie pozostałości w stosy niewymiarowe M3P 20,00 PORZ-SPAL Spalanie gałęzi ułożonych w stosy M3P 20,00 ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 6,83 OPR-UC Opryskiwanie upraw opryskiwaczem - ciągnikowym (nie dotyczy szkółek) HA 3,60 WYK-POGCZ Wyorywanie bruzd pługiem leśnym z pogłębiaczem na powierzchni pow. 0,5 ha KMTR 41,80 SADZ 1R Sadzenie 1-latek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 25,70 SADZ WIEL Sadzenie wielolatek z odkrytym systemem korzeniowym TSZT 42,05 SAD-BRYŁ Sadzenie sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym TSZT 11,70 DOW-SADZ Dowóz sadzonek TSZT 79,45 PIEL-C Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy co drugi rząd) HA 2,30 PIEL-CKR Pielęgnowanie międzyrzędów (przejazdy każdym rzędem) HA 2,30 KOSZ UA Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności I i II HA 1,00 KOSZ UB Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności III i IV HA 10,00 KOSZ UC Wykaszanie chwastów w uprawach i usuwanie zbędnych nalotów - stopień trudności V i VI HA 11,00 OPR-CHWAS Chemiczne niszczenie chwastów opryskiwaczem ręcznym HA 4,60 CW-W Czyszczenia wczesne HA 3,34 CP-W Czyszczenia późne HA 4,77 ZAB-REPEL Zabezpieczenie upraw przed zwierzyną przy użyciu repelentów HA 23,89 GRODZ-SN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką HM 6,43 GRODZ-SRN Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką rozbiórkową HM 8,48 GRODZ-DEM Demontaż (likwidacja) ogrodzeń HM 12,00 K GRODZEŃ Naprawa (konserwacja) ogrodzeń upraw leśnych H 100,00 PUŁ-WT Wykładanie pułapek na szkodniki wtórne SZT 12,00 PUŁF Wykładanie lub zdejmowanie pułapek feromonowych na szkodniki wtórne SZT 18,00 PUŁ-RYJ Wykładanie pułapek na ryjkowce - dołki chwytne, wałki itp. SZT 50,00 SZUK-OWA2 Próbne poszukiwania owadów w ściole metodą dwóch drzew próbnych SZT 3,00 ZW-ZRĘB Zwalczanie mechaniczne szkodników wtórnych poprzez zrębkowanie M3 10,00 SMAR-PBIO Smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 SMAR-MECH Mechaniczne smarowanie pni biopreparatem HA 2,50 PPOŻ-PORZ Porządkowanie terenów na pasach przeciwpożarowych HA 0,50 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 23,00 GODZ RH23 Prace wykonywane ręcznie H 2,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 2,00 GODZ MH23 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 2,00
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13– leśnictwa Szkółkarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.13, nr 2.2 Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: SZUK-PĘDR Badanie zapędraczenia gleby - dół o objętości 0,5 m3 SZT 128,00 OPR-SC Opryskiwanie szkółek opryskiwaczem ciągnikowym HA 167,00 DOŁ-1I Dołowanie sadzonek z doniesieniem do dołu - 1 latek iglastych TSZT 30,00 DOŁ-1L Dołowanie sadzonek z doniesieniem do dołu - 1-latek liściastych TSZT 600,00 DOŁ-2I Dołowanie sadzonek z doniesieniem do dołu - 2-3-latek iglastych TSZT 20,00 DOŁ-2L Dołowanie sadzonek z doniesieniem do dołu - 2-3-latek liściastych TSZT 600,00 GRAB-R Wygrabianie powierzchni z korzeni i pozostałości drzewnych AR 96,50 ZB-KAM Zbiór i wywóz kamieni AR 4,00 OSŁ-ATM Osłona szkółki przed ujemnymi wpływami atmosferycznymi AR 77,18 OSŁ-REG Regulowanie położenia osłon AR 457,74 ZAŁ-1 Załadunek lub rozładunek sadzonek - 1 latek TSZT 630,00 ZAŁ-2 Załadunek lub rozładunek sadzonek - 2-3 latek TSZT 320,00 NAW-MIND Nawożenie mineralne dolistne AR 20,00 PIEL-RN Pielenie w rzędach lub pasach - dla Db i Bk również w okresie wschodów AR 225,00 PIEL-RN1 Pielenie w rzędach lub pasach w okresie wschodów AR 70,00 PIEL-P Pielenie - siewy pełne AR 421,00 PIEL-P1 Pielenie - siewy pełne w okresie wschodów AR 1,00 SPUL-SC Spulchnianie gleby AR 500,00 BRON-SC Bronowanie AR 500,00 ORKA-SC Orka pełna AR 1 000,00 ORSP-SC Orka pełna wraz ze spulchnieniem gleby AR 400,00 WYOR-CK Wyorywanie i podcinanie sadzonek ciągnikowym wyorywaczem klamrowych AR 1,00 ORKA-ŁOP Orka łopatą mechaniczną AR 40,00 WAŁ-SC Wałowanie pełnej orki - jednokrotne AR 500,00 NAW-MINER Nawożenie mineralne w sadzonkach -wykonywane ręcznie AR 16,00 NAW MINES Startowy wysiew nawozów ręcznie AR 16,00 WYJ 1R Wyjęcie 1-latek TSZT 630,00 WYJ 2-3L Wyjęcie 2-3 latek TSZT 320,00 SIEW-R Siew nasion AR 96,50 N-ZSGDNSO Zbiór szyszek z gospodarczych drzewostanów nasiennych sosnowych KG 1 000,00 ZB-NASDB Zbiór nasion dęba KG 1 500,00 ZB-NASBK Zbiór nasion buka KG 300,00 ZB-NASLP Zbiór nasion lipy KG 25,00 ZB-NASWZ Zbiór nasion wiązu KG 1,00 ZB-NASP Zbiór nasion pozostałych gatunków KG 37,00 GODZ RH8 Prace wykonywane ręcznie H 565,00 GODZ RU8 Prace godzinowe ręczne z urządzeniem H 20,00 GODZ MH8 Prace wykonywane innym sprzętem mechaniczny H 161,00
Interne Kennung: część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14– N.Oława - rozdrabnianie pozostałości drzewnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu rozdrabniania pozostałości drzewnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oława w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1.14, nr 2.2, Załącznika nr 3 do SWZ ZAKRES: ROZDR-PP Rozdrabnianie pozostałości drzewnych na całej powierzchni bez mieszania z glebą HA 14,46
Interne Kennung: część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft