353740-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chudaczewo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chudaczewo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chudaczewie. 2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021 – 2027 Priorytet 2: Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego Działanie 2.15 : Wzmocnienie służb ratownictwa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w pkt 30 Specyfikacji warunków zamówienia. 4. Wykonawca w trakcie przekazywania przedmiotu zamówienia przeprowadzi przeszkolenie przedstawicieli Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczanego samochodu pożarniczego. Wszelkie koszty szkolenia ponosi Wykonawca.
Interne KennungZP.271.9.2025.SS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001