2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania informacyjne i promujące dla projektu pn.: "Prace na linii kolejowej nr 202 na odcinku Gdynia Chylonia - Lębork"
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-promocyjnej z wykorzystaniem narzędzi opisanych, w punkcie 7 oraz podpunktach 7.1.-7.6. OPZ dla Projektu „Prace na linii kolejowej nr 202 na odcinku Gdynia Chylonia – Lębork” realizowanego przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Poszczególne działania opisane w OPZ będą wykonywane każdorazowo na zlecenie Zamawiającego.
Interne Kennung: 9090/IREZA2/02082/02016/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001