See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy 6 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych napędzanych wodorem
Beschreibung: Sukcesywne dostawy 6 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych napędzanych wodorem o długości całkowitej, zawierającej się w przedziale od 11,8 metra do 12,2 metra
Vorherige Bekanntmachung: 23009-2025
Interne Kennung: MZK/02/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sześciu autobusów miejskich z ogniwem wodorowym, 12 metrowych, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej na rzecz Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. w Wejherowie
Beschreibung: Dostawa sześciu autobusów miejskich z ogniwem wodorowym, 12 metrowych, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej na rzecz Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. w Wejherowie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse