353792-2025 - Wettbewerb
Polen – Bearbeitung und Clearing – Obsługa i rozliczanie transakcji bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu elektronicznych systemów płatniczych w posiadanym przez Zamawiającego systemie sprzedaży i rezerwacji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa i rozliczanie transakcji bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu elektronicznych systemów płatniczych w posiadanym przez Zamawiającego systemie sprzedaży i rezerwacji.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiot zamówienia: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest umożliwienie przyjmowania przez Zamawiającego transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez rezerwujących Karty Wstępu (dokument uprawniający do zwiedzania terenu Muzeum) przy użyciu elektronicznych instrumentów płatniczych, w tym również kart płatniczych, poprzez świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, co najmniej następujących usług: 1.1.1. obsługa transakcji dokonywanych w drodze w pełni automatycznych przelewów elektronicznych w trybie Pay-By-Link umożliwiającym wykonanie szybkiego, bezpiecznego przelewu za dokonane zakupy - system automatycznie generuje w bankowości internetowej gotowy przekaz pieniężny, który po zatwierdzeniu przez płacącego jest realizowany na rzecz odbiorcy (obsługa powinna obejmować co najmniej następujące banki: PKO BP S.A., MBank, ING, Santander, Bank Pekao S.A, Millennium, Citibank, BOŚ Bank, Credit Agricole, BNP Paribas, Velo Bank, Plus Bank, Nest Bank, Banki Spółdzielcze) 1.1.2. obsługa transakcji dokonywanych kartami płatniczymi – minimum: VISA (kredytowe, debetowe, biznesowe), Mastercard (kredytowe, biznesowe, debetowe, Maestro). 1.1.3. obsługa transakcji poprzez: portfele elektroniczne GooglePay, Masterpass, ApplePay F- na formatce płatniczej Wykonawcy czyli bez konieczności dodatkowych prac po stronie Zamawiającego; 1.1.4. BLIK; 1.1.5. obsługa transakcji w walucie użytkownika – bez konieczności zmian po stronie rozliczeniowej Zamawiającego/zmian w systemie sprzedaży i rezerwacji Iksoris; 1.1.6. obsługa transakcji poprzez przelewy tradycyjne – płatność dokonywana przy pomocy tradycyjnego przelewu bankowego. Uniwersalny kanał płatności umożliwiający płatność z dowolnego banku oraz umożliwiający automatyczne księgowanie transakcji. Podczas składania zamówienia system musi generować numer rachunku, na który należy dokonać przelewu. Każde zamówienie przelewowe ma swój indywidualny numer konta, powiązany bezpośrednio z numerem zamówienia. System ma obsługiwać płatność tradycyjną jak transakcję elektroniczną; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dziale III SWZ.
Interne Kennung21
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66133000 Bearbeitung und Clearing
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest umożliwienie przyjmowania przez Zamawiającego transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez rezerwujących Karty Wstępu (dokument uprawniający do zwiedzania terenu Muzeum) przy użyciu elektronicznych instrumentów płatniczych, w tym również kart płatniczych, poprzez świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, co najmniej następujących usług: 1.1.1. obsługa transakcji dokonywanych w drodze w pełni automatycznych przelewów elektronicznych w trybie Pay-By-Link umożliwiającym wykonanie szybkiego, bezpiecznego przelewu za dokonane zakupy - system automatycznie generuje w bankowości internetowej gotowy przekaz pieniężny, który po zatwierdzeniu przez płacącego jest realizowany na rzecz odbiorcy (obsługa powinna obejmować co najmniej następujące banki: PKO BP S.A., MBank, ING, Santander, Bank Pekao S.A, Millennium, Citibank, BOŚ Bank, Credit Agricole, BNP Paribas, Velo Bank, Plus Bank, Nest Bank, Banki Spółdzielcze) 1.1.2. obsługa transakcji dokonywanych kartami płatniczymi – minimum: VISA (kredytowe, debetowe, biznesowe), Mastercard (kredytowe, biznesowe, debetowe, Maestro). 1.1.3. obsługa transakcji poprzez: portfele elektroniczne GooglePay, Masterpass, ApplePay F- na formatce płatniczej Wykonawcy czyli bez konieczności dodatkowych prac po stronie Zamawiającego; 1.1.4. BLIK; 1.1.5. obsługa transakcji w walucie użytkownika – bez konieczności zmian po stronie rozliczeniowej Zamawiającego/zmian w systemie sprzedaży i rezerwacji Iksoris; 1.1.6. obsługa transakcji poprzez przelewy tradycyjne – płatność dokonywana przy pomocy tradycyjnego przelewu bankowego. Uniwersalny kanał płatności umożliwiający płatność z dowolnego banku oraz umożliwiający automatyczne księgowanie transakcji. Podczas składania zamówienia system musi generować numer rachunku, na który należy dokonać przelewu. Każde zamówienie przelewowe ma swój indywidualny numer konta, powiązany bezpośrednio z numerem zamówienia. System ma obsługiwać płatność tradycyjną jak transakcję elektroniczną; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dziale III SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia kwoty zamówienia, w celu umożliwienia przyjmowania przez Zamawiającego transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez rezerwujących Karty Wstępu przy użyciu elektronicznych instrumentów płatniczych, w tym również kart płatniczych, przez cały okres wykonywania zamówienia (prawo opcji). Realizacja tego zwiększonego zakresu będzie odbywać się jak na pozostałych zasadach wynikających z Istotnych postanowień umowy (dalej także „IPU” - załącznik nr 2 do SWZ) o ile Zamawiający skorzysta z prawa opcji. Wykonawca oświadcza, że nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji zostanie przesłane na adres e-mail Wykonawcy. Wynagrodzenie za realizację prawa opcji zostanie rozliczone po stawkach jak z formularza ofertowego Wykonawcy z tym zastrzeżeniem, że wartość realizacji usług z prawa opcji zostaje ograniczona do kwoty nie większej jak 200.000,00 zł.