2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop bus voor leerlingenvervoer
Beschreibung: De gemeente Anzegem wenst een nieuwe bus voor leerlingenvervoer aan te kopen, met een onderhoudscontract als verplichte optie. Als toegestane variante mag een jonge tweedehands bus aangeboden worden.
Interne Kennung: PPP15K-1822/6079/2026/1822
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop nieuwe bus voor leerlingenvervoer
Interne Kennung: 2026/1822_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (- Post 2 [Toegestane optie] ruiten: dubbel beglazing zijruiten. - Post 3 [Toegestane optie] ruiten: dubbel beglazing achterruit. (zie verdere toelichting in hoofdstuk III – technische bepalingen).) Vereiste opties (- onderhoudscontract voor een periode van 10 jaar op basis van 13.000km per jaar - meerprijs onderhoudscontract per km boven de 13.000km - minprijs onderhoudscontract per km onder de 13.000km (zie verdere toelichting in hoofdstuk III – technische bepalingen).)