2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Świadczenie usług w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Czernica.
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Przedmiotem umowy będzie świadczenie usług w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Czernica. Usługa będzie obejmowała linie autobusowe wewnątrzgminne w celu skomunikowania miejscowości Gminy Czernica w oparciu o tabor będący w dyspozycji wykonawcy, według rozkładów jazdy określonych przez organizatora przewozów.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Przedmiotem umowy będzie świadczenie usług w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Czernica. Usługa będzie obejmowała linie autobusowe wewnątrzgminne w celu skomunikowania miejscowości Gminy Czernica w oparciu o tabor będący w dyspozycji wykonawcy, według rozkładów jazdy określonych przez organizatora przewozów.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001