See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CTRG 0001 - FIETSLEASE
Beschreibung: Dit betreft een openbare aanbesteding met betrekking tot leveringen inzake operationele fietsleaseovereenkomsten ten behoeve van personeelsleden van de dotatiegerechtigde instellingen bij het federaal parlement
Interne Kennung: CTRG 0001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CTRG 0001 - 1
Beschreibung: Bestek met betrekking tot leveringen inzake operationele fietsleaseovereenkomsten ten behoeve van personeelsleden van de dotatiegerechtigde instellingen bij het federaal parlement.
Interne Kennung: 1