See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Lekarza w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Poradni Chirurgii Urazowo-Ortiopedycznej
Beschreibung: Świadczenie usług lekarza zgodnie z kwalifikacjami i obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 5, 14, 22
Beschreibung: usługi lekarza w zakresie ortopedii
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 3
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 1
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 9
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 7
Los: LOT-0006
Titel: zadanie 8
Los: LOT-0007
Titel: zadanie 15, 19
Los: LOT-0008
Titel: zadanie 2, 13
Los: LOT-0009
Titel: zadanie 4, 11
Los: LOT-0010
Titel: zadanie 6, 12, 23
Los: LOT-0011
Titel: zadanie 17
Los: LOT-0012
Titel: zadanie 18
Los: LOT-0013
Titel: zadanie 20
Los: LOT-0014
Titel: zadanie 10
Los: LOT-0015
Titel: zadanie 21