2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace gastroprovozu v Bílovecké nemocnici, a.s.
Beschreibung: Předmětem projektu je modernizace gastroprovozu při Bílovické nemocnici, a.s. na adrese 17. listopadu 538/57, 753 01 Bílovec. Realizována bude kompletní technologická modernizace provozu. Cílem projektu je moderní stravovací provoz s primárním důrazem na efektivní využití energií, který bude v souladu se současnými trendy a legislativními požadavky. Předmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v: - poskytnutí dodávek gastrotechnologie; - provedení souvisejících stavebních prací a činností, jež jsou nezbytné pro provedení a zajištění funkčnosti celého díla vč. ohlášení stavby a získání případných povolení potřebných k řádnému užívání stavby; - zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby vč. poskytnutí licence k jejímu užití; - zpracování dokumentace skutečného provedení dokončené stavby; - osazení měření za účelem zavedení energetického managementu dle metodiky Operačního programu životního prostředí a dále proškolení uživatelů z pohledu provozu a splnění energetických parametrů stanovených energetickým posudkem v době udržitelnosti projektu (přílohu č. 10 zadávací dokumentace tvoří metodický návod pro splnění požadavku na zavedení energetického managementu).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45000000 Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45000000 Bauarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen, 39310000 Verpflegungseinrichtungen