2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje - oblast Havířovsko - část Havířovsko 1
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou linkovou osobní dopravou za účelem zajištění dopravní obslužnosti Moravskoslezského kraje, a to v oblasti Havířovsko 1 po dobu deseti dopravních let.
Interne Kennung: 93/2019
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo jednostranně měnit rozsah poskytovaných služeb oproti výchozímu rozsahu. Změny mohou znamenat navýšení i snížení výkonů: - jednostranně lze změnit rozsah až o ±5 % bez vlivu na cenu, - až o ±30 % s úpravou kompenzace. Změny nad 30 % jsou možné pouze na základě dohody smluvních stran. Změny mohou být vyvolány zejména změnami dopravních potřeb (např. vznik škol, změny pracovních příležitostí, dopravní omezení apod.). Smlouva předem stanoví mechanismy úpravy ceny: - pravidelná roční úprava ceny dle inflačních indexů, - automatická úprava ceny při změně rozsahu služby. Přepočet se provádí podle stanoveného algoritmu (Výpočet kompenzace, Závazný nástroj). Tyto změny probíhají bez dodatku – na základě předem sjednaného mechanismu. Objednatel má právo měnit provozní dokumentaci: Zastávkové jízdní řády, Garanci návazností, Zastávky a mapu lokality. Tyto změny jsou předkládány dopravci předem, stávají se závaznými po schválení příslušným orgánem. Technické a provozní standardy mohou být měněny jednostranně (KODIS je oprávněn TPS kdykoliv aktualizovat. Změna je pro dopravce závazná okamžikem doručení. Dopravce je povinen tyto změny automaticky akceptovat.). Vyhrazené změny příloh a souvisejících dokumentů - objednatel (případně KODIS) si vyhrazuje právo jednostranně měnit: jízdní řády, zastávky, technické standardy, tarifní a systémové dokumenty, datové a technologické specifikace.