2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van speeltoestellen op diverse speelterreinen in Genk.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van speeltoestellen op diverse speelterreinen in Genk.
Interne Kennung: PPP0D3-6025/6335/2026-032/AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-032/AA_1