2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace - stavební práce III.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou stavební úpravy školní kuchyně v základní škole.
Interne Kennung: ZŠ a MŠ Velký Beranov - gastro - nadlimit dodávky - stavba III.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Snížení energetické náročnosti gastroprovozu – Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace III.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou stavební úpravy školní kuchyně, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“ a v projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Interne Kennung: ZŠ a MŠ Velký Beranov - stavba