2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van 2 vrachtwagens t.b.v. afvalinzameling
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van twee integraal en volledig functionerende voertuigen, bestaande uit chassis en zijladeropbouw. Periodiek onderhoud maakt onderdeel uit van de opdracht en heeft betrekking op zowel chassis als opbouw. 2 vrachtwagens voorzien van een zijlader t.b.v. afvalinzameling inclusief 2 jaar garantie en onderhoud. Daarna onderhoud chassis voor de periode van jaar 3 t/m 8 en optioneel onderhoud zijlader jaar 3 t/m 8
Interne Kennung: 749905
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 42418930 Seitenstapler
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van twee integraal en volledig functionerende voertuigen, bestaande uit chassis en zijladeropbouw. Periodiek onderhoud maakt onderdeel uit van de opdracht en heeft betrekking op zowel chassis als opbouw. 2 vrachtwagens t.b.v. afvalinzameling, inclusief 2 jaar garantie en onderhoud. Na garantieperiode 6 jaar onderhoud Chassis en optioneel 6 jaar onderhoud Zijlader.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle, 34144511 Müllfahrzeuge, 42418930 Seitenstapler
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 749905
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34139000 Chassis, 34140000 Heavy-duty motor vehicles, 42418930 Sideloaders
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34139000 Chassis, 34144511 Refuse-collection vehicles, 42418930 Sideloaders