2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van 2 echocardiotoestellen, levering, plaatsing, inbedrijfstelling en onderhoud
Beschreibung: • Eén high end echografietoestel voor gebruik op functiemeting en geavanceerde echocardiografie inclusief 4D en TEE • Eén goed standaard echografietoestel voor poliklinische werking (tevens gebruik voor kindercardiologie)
Interne Kennung: PPP0SD-377/6067/1377
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1377_1
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen