See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYWÓZ NIECZYSTOŚCI KOMUNALNYCH STAŁYCH ORAZ PŁYNNYCH W REJONIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 17 WOG W KOSZALINIE W 2026 R. (3 ZADANIA).
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usług polegających na wywozie nieczystości komunalnych stałych oraz płynnych w rejonie odpowiedzialności 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie : - Zadanie I- Część nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin - Zadanie II - Część nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg - Zadanie III - Część nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo Zamówienie podstawowe: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wywozie nieczystości komunalnych stałych oraz płynnych w rejonie odpowiedzialności 17 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Koszalinie. Opcja: W sytuacji zrealizowania wartości umowy podstawowego zamówienia dla: części nr 1 Grupa Zabezpieczenia Koszalin, części nr 2 Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg, części nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo przed terminem zakończenia trwania umowy powstaną okoliczności umożliwiające skorzystanie z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 677127-2025
Interne Kennung: 6/WOG/UE/U/Infrastr./25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie III- Część nr 3 Grupa Zabezpieczenia Darłowo
Beschreibung: 3) CZĘŚĆ III - GRUPA ZABEZPIECZENIA DARŁOWO: a) odpady stałe z miejscowości i obiektów: - Darłowo - Jednostka Wojskowa. ul. Zwycięstwa 30, - Gmina Darłowo – Bobolin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, ul. Wojska Polskiego 2, b) nieczystości płynne z miejscowości i obiektów: - Darłowo – DRL Darłowo ul. Conrada, - Darłowo - Jednostka Wojskowa ul. Zwycięstwa 30 - Gmina Darłowo – RSL Bobolin, - Gmina Darłowo - BRL Żukowo Morskie - Gmina Darłowo – Bobolin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, ul. Wojska Polskiego 2,
Interne Kennung: 1 zadanie/3 część
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen