2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na rzecz Zakładu Usług Komunalnych w Mikołowie z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Mikołowie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów (odzysk lub unieszkodliwienie) odbiór, transport i zagospodarowanie następujących odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) prowadzonego przez Zakład usług Komunalnych w Mikołowie; zamówienie obejmuje: - transport odpadów pojazdami Wykonawcy, - wyposażenie Zamawiającego w odpowiednie pojemniki, kontenery, - oznakowanie pojemników, kontenerów, - realizacja zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, -odbiór odpadów sukcesywnie w miarę zgromadzenia się na PSZOK po zgłoszeniu Zamawiającego, - ważenie jednostek transportujących na legalizowanej wadze, - zagospodarowanie odpadów (przekazanie odpadów do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów lub do podmiotu zbierającego odpady). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: PNE_1_2024_ZUK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.4 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0003