353977-2026 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – dostawy materiałów do ablacji według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy materiałów do ablacji według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Beschreibungdostawy materiałów do ablacji według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung35/ZP/2025
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0000
TitelDostawy materiałów do ablacji
BeschreibungDostawy materiałów do ablacji na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Art des AuftragsLieferleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.