2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Raadsinformatiesysteem
Beschreibung: De Aanbestedende dienst heeft de behoefte om één (1) Overeenkomst aan te gaan voor levering, implementatie en onderhoud van een nieuw raadsinformatiesysteem. Voor deze opdracht is de Aanbestedende dienst op zoek naar één (1) opdrachtnemer die een toegankelijk en gebruiksvriendelijk raadinformatiesysteem kan verzorgen. Het nieuwe systeem moet bijdragen aan geïntegreerde informatievoorziening, met goed versiebeheer en eenvoudig toegankelijke informatie. Het raadsinformatiesysteem wordt gebruikt door raadsleden, fractievertegenwoordigers, het college van burgemeester en wethouders, medewerkers van de griffie en ambtenaren. Daarnaast is het belangrijk dat ook inwoners en andere betrokkenen snel en gemakkelijk de informatie kunnen vinden waar zij naar op zoek zijn. -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-SH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1