2. Verfahren
Verfahren
Titel: V 00741 – Revitalizace lokality Mlýnský ostrov – stavební práce
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou stavební práce v rámci realizace projektu „Revitalizace lokality Mlýnský ostrov“ v katastrálním území Bílovice nad Svitavou. Jedná se o komplexní úpravu veřejného prostranství zahrnující realizaci nové technické, dopravní a vodohospodářské infrastruktury, sportovišť, pobytových zón, vodních a krajinotvorných prvků, amfiteátru a rozsáhlých vegetačních úprav. Práce budou prováděny v souladu se (a) smlouvou o dílo, jejíž závazný textový obsah tvoří přílohu přílohu č. 3 této zadávací dokumentace, (b) projektovou dokumentací zpracovanou projekční kanceláří P.P. Architects s.r.o., IČ: 292 47 924, se sídlem Slovinská 29, 612 00 Brno a (c) výkazem výměr, kdy dokumenty ad (b) a (c) tvoří přílohu č. 4 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00741
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou stavební práce v rámci realizace projektu „Revitalizace lokality Mlýnský ostrov“ v katastrálním území Bílovice nad Svitavou. Jedná se o komplexní úpravu veřejného prostranství zahrnující realizaci nové technické, dopravní a vodohospodářské infrastruktury, sportovišť, pobytových zón, vodních a krajinotvorných prvků, amfiteátru a rozsáhlých vegetačních úprav. Práce budou prováděny v souladu se (a) smlouvou o dílo, jejíž závazný textový obsah tvoří přílohu přílohu č. 3 této zadávací dokumentace, (b) projektovou dokumentací zpracovanou projekční kanceláří P.P. Architects s.r.o., IČ: 292 47 924, se sídlem Slovinská 29, 612 00 Brno a (c) výkazem výměr, kdy dokumenty ad (b) a (c) tvoří přílohu č. 4 této zadávací dokumentace. Požadovaná doba dokončení plnění do 16 měsíců od termínu zahájení stavby.