354050-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – WYKONANIE USŁUGI REMONTU WÓZKA MOTOROWEGO TOROWEGO TYPU CSW 44.01
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWYKONANIE USŁUGI REMONTU WÓZKA MOTOROWEGO TOROWEGO TYPU CSW 44.01
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi remontu wózka motorowego sieciowego typu CSW 44.01 wraz z przystosowaniem do przewozu podbijarki torowej oraz podawania napędu hydraulicznego i obsługi podbijarki torowej.
Interne Kennung023/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001