354055-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i wdrożenie systemu klasy GRC (Governance, Risk and Compliance) wspierającego system zarządzania bezpieczeństwem informacji i ciągłości działania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie systemu klasy GRC (Governance, Risk and Compliance) wspierającego system zarządzania bezpieczeństwem informacji i ciągłości działania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu wspierającego system zarządzania bezpieczeństwem informacji. 2. W ramach zamówienia podstawowego: dostawa i wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnie z poniższą tabelą: 1) Etap 1 Opracowanie harmonogramu wdrożenia oraz dostawę i instalację systemu (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ); 2) Etap 2 wdrożenie w ramach Systemu modelu zarządzania analizą wpływu na biznes (BIA) (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ); 3) Etap 3 implementacja modelu zarządzania ryzykiem w ciągłości działania Etap 3 zostanie zrealizowany w czasie nie dłuższym niż (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ); 4) Etap 4 – wdrożenie Systemu, odwzorowanie struktury organizacyjnej Zamawiającego oraz wdrożenie i implementacja modelu zarządzania ryzykiem w bezpieczeństwie informacji (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ); 5) Etap 5 – stabilizacja i odbiór systemu (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ); 6) Szkolenia z obsługi Systemu dla administratorów oraz użytkowników Systemu (zgodnie z wymaganiami wskazanymi w SOPZ). 3. W ramach prawa opcji: 1) Rozszerzenie o moduł zarzadzania podatnościami, identyfikowanymi w ramach procesu wykrywania podatności dla aktywów realizowanych minimum narzędziami Tenable sc, będącym w posiadaniu Zamawiającego i Pentera lub równoważne oprogramowanie do weryfikacji stanu bezpieczeństwa organizacji klasy BAS; 2) Udziału eksperta we Wdrożeniu modułu zarzadząnia podatnościami. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zamówienia podstawowego oraz prawa opcji zawarty został w Załączniku nr 1 – Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, dalej SOPZ, oraz we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZZOSE.2611.13.2025.140.DTR[CCN]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach prawa opcji zakup modułu zarzadzania podatnościami oraz udział eksperta w jego wdrożeniu, nie więcej niż w wymiarze 50 osobogodzin, zgodnie z wymaganiami określonymi w SOPZ. Szczegółowe informacje dot. prawa opcji zawiera § 7 i § 9 Wzoru umowy.