354057-2026 - Ergebnis
Polen – Elektronische Karten – Rozwiązania w obszarze uwierzytelniania wieloskładnikowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwiązania w obszarze uwierzytelniania wieloskładnikowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa kart mikroprocesorowych, drukarki oraz klawiatur komputerowych w zakresie następujących zadań: Zadanie 1 – Karty mikroprocesorowe do niekwalifikowanego podpisu elektronicznego i silnego uwierzytelniania w ilości 2500 szt. wraz z oprogramowaniem pośredniczącym, akcesoriami oraz drukarką do personalizacji kart PVC w ilości 1 szt. z materiałami eksploatacyjnymi i usługą instalacji. Zamówienie obejmuje również szkolenie, gwarancję i serwis. CPV: 30237131-6, 30232100-5, 48000000-8. Zadanie 2 – Przewodowe klawiatury komputerowe z wbudowanymi czytnikami kart inteligentnych w ilości 600 szt. Zamówienie obejmuje również gwarancję i serwis. CPV: 30237460-1. Zamówienie stanowi realizację zadania: w ramach umowy o dofinansowanie nr KPOD.07.03-IP.10-0138/25/KPO/11/2025/513 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Tytuł przedsięwzięcia: Wdrożenie e-usług w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy Szacunkowa wartość zamówienia - 340 000,00 złotych netto w tym: Zadanie nr 1 -- 244 600,00 złotych netto Zadanie nr 2 - 95 400,00 złotych netto Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Zamawiający wówczas będzie mógł unieważnić postępowanie na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Vorherige Bekanntmachung197856-2026
Interne KennungNZP/31/P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237131 Elektronische Karten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237460 Computertastaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1-Karty mikroprocesorowe do niekwalifikowanego podpisu elektronicznego i silnego uwierzytelniania w ilości 2500 szt. wraz z oprogramowaniem pośredniczącym, akcesoriami oraz drukarką do personalizacji kart PVC w ilości 1 szt. z materiałami eksploatacyjnymi i usługą instalacji. Zamówienie obejmuje również szkolenie, gwarancję i serwis.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, kart mikroprocesorowych do niekwalifikowanego podpisu elektronicznego i silnego uwierzytelniania w ilości 2500 szt. wraz z oprogramowaniem pośredniczącym, akcesoriami oraz drukarką do personalizacji kart PVC w ilości 1 szt. z materiałami eksploatacyjnymi i usługą instalacji. Zamówienie obejmuje również szkolenie, gwarancję i serwis.
Interne KennungZadanie 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelZadanie 2-Przewodowe klawiatury komputerowe z wbudowanymi czytnikami kart inteligentnych w ilości 600 szt. Zamówienie obejmuje również gwarancję i serwis.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa przewodowych klawiatur komputerowych z wbudowanymi czytnikami kart inteligentnych w ilości 600 szt. Zamówienie obejmuje również gwarancję i serwis.
Interne KennungZadanie 2.
Haupteinstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen