See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia dydaktycznego
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Zawodowych w Sędziszowie Młp., Zespole Szkół Agro – Technicznych w Ropczycach oraz w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. 4.2 Przedmiot zamówienia obejmuje: a) Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, montaż oraz uruchomienie. b) Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – specyfikacji dostaw. c) Zamawiający informuje, że każdy oferowany sprzęt i wyposażenie, a także związane z nimi oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe. d) Dostarczany sprzęt i wyposażenie, a także oprogramowanie i elementy towarzyszące będące przedmiotem zamówienia muszą być zgodne z obowiązującymi normami i posiadać wymagane atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, deklaracje zgodności wbudowanych materiałów, świadectwa bezpieczeństwa, homologacje, licencje itp. e) Dokumenty, o których mowa w pkt. d) Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu w jednym egzemplarzu nie później niż w dniu zgłoszenia przez Wykonawcę gotowości do odbioru. f) Wykonawca nie jest zobowiązany do dostarczenia wraz z ofertą kart technicznych / kart katalogowych określających dane techniczne oraz parametry oferowanego sprzętu, i wyposażenia. Wykonawca przedłoży te dokumenty na etapie dostawy wraz z wyposażeniem. W przypadku dostarczenia wyposażenia, które nie będzie spełniało wymagań Zamawiającego określonych w załączniku nr 1 do swz – opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający uzna, że wyposażenie nie zostało dostarczone. g) Zamawiający dopuszcza przedstawienie ofert na sprzęt i wyposażenie będące przedmiotem zamówienia o równoważnych lub lepszych parametrach, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. h) Występujące w załączniku nr 1 modele sprzętu, urządzeń, wyposażenia i oprogramowania wymienione z nazwy ( o ile występują) nie są obligatoryjne dla Wykonawcy, który może przyjąć do wyceny inny model sprzętu, urządzenia, wyposażenia i oprogramowania spełniający parametry techniczne i wymagania wyspecyfikowane przez Zamawiającego. i) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona: - dostawy i montażu dostarczonego sprzętu i wyposażenia zgodnie z zapisami SWZ, instrukcją producenta i obowiązującymi w tym względzie przepisami i normami, - uruchomienia dostarczonego sprzętu i wyposażenia oraz zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania niezbędnego do prawidłowej pracy przedmiotu zamówienia. Jeżeli jakikolwiek sprzęt, urządzenie czy inne elementy są uszkodzone lub uległy uszkodzeniu podczas transportu, montażu zostaną przez wykonawcę wymienione na nowe lub naprawione przed zgłoszeniem zakończenia dostaw do odbioru, - przeprowadzenie instruktażu z obsługi sprzętu dla pracowników użytkownika, tam gdzie jest to niezbędne. - wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany usunąć i zagospodarować na własny koszt. Wszystkie zniszczenia w budynku powstałe podczas dostawy i montażu z winy Wykonawcy będą usuwane przez niego bezpłatnie lub przez Zamawiającego lub Użytkownika na jego koszt. - Wykonawca powiadomi Zamawiającego z 7-dniowym wyprzedzeniem o dacie dostawy i montażu sprzętu i wyposażenia. - Wykonawca jest zobowiązany w cenie ofertowej uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. - Zamawiający wymaga udzielenia min. 12 miesięcznej gwarancji na całość przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WI.272.1.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Pracownia fryzjerska w Zespole Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. konsole fryzjerskie, wózki fryzjerskie, fotele fryzjerskie, grzebienie, nożyczki, suszarki, lokówki, maszynki, prostownice, zestawy fryzjerskie, laptopy, monitory interaktywne, odkurzacze. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Pracownia elektryczna w Zespole Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – sterowniki, styczniki, wyłączniki, czujniki, automaty, przyrządy, szczypce, wkrętarki, zestawy bitów, wiertła, zestawy monterskie, przekaźniki, złączki, przewody instalacyjne, narzędzia monterskie, , laptopy, zestawy STEAM. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Pracownia mechaniczna w Zespole Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są tokarki konwencjonalne. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Pracownia mechaniczna w Zespole Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – krzesła, laptopy, monitory interaktywne, zestawy STEAM, materiały do ćwiczeń, komputery stacjonarne, monitory interaktywne, stanowiska do badania domów, modele instalacji fotowoltaicznej, zestawy fotowoltaiczne, przekaźniki, regulatory. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Pracownia mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Zespole Szkół Agro – Technicznych w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – symulator szkoleniowy, walizka – wirtualny ciągnik, narzędzia, elektronarzędzia, laptopy. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Pracownia informatyki w Zespole Szkół Agro – Technicznych w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – przymiary, ploter, gilotyny ręczne, bigówki, zszywarka, bindownice, laminatory, klimatyzatory, komputery stacjonarne, monitory. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Pracownia gastronomiczna w Zespole Szkół Agro – Technicznych w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – piece konwekcyjno – parowe, regały do pieca, pojemniki GN, kuchnie elektryczne z piekarnikami, okapy, stoły robocze, zlewozmywaki, naświetlacze do jaj, szafy chłodnicze, zamrażarki, ekspresy do kawy, zmywarki, czajniki, blendery, roboty, kuchnie indukcyjne, szafy magazynowe, urządzenia multifunkcyjne, wyciskarki, zestawy garnków. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Pracownia mechaniki pojazdów samochodowych w Zespole Szkół w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – książki, oprawki do narzędzi, noże tokarskie, pakiet nauki jazdy, urządzenie do geometrii kół, podnośnik kolumnowy, wózki warsztatowe, testery, stół warsztatowy, szafy metalowe, zlewarko – wysysarka, zestawy mikrometrów, tablica interaktywna, imadło ślusarskie, szlifierki stołowe, zestawy kluczy, testery, ładowarki, przyrządy, zestawy diagnostyki, niurka szkolne, krzesła szkolne, klucze, nitownice, lutownice, odkurzacze. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Pracownia mechatroniki w Zespole Szkół w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – przemysłowa drukarka, drukarki 3D, regały półkowe, laptopy, programy do modelowania, szafa na laptopy, zestawy filamentów, monitor interaktywny, biurka komputerowe, fotele biurowe, listwy zasilające, muszki komputerowe, stacje lutownicze, szlifierki, wiertarki, kamery zdalnego monitorowania, stoły warsztatowe, miniwiertarki, zestawy narzędzi, sterowniki, komputery, laptop. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Pracownia CNC w Zespole Szkół w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – szafki warsztatowe, zestawy narzędzi, klucze, wkrętaki, szlifierka, wiertarka, noże tokarskie, imadła, podzielnice, frezy, czujniki, suwmiarki, oprawki, komplety wierteł, szafki. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Pracownia robót wykończeniowych w budownictwie w Zespole Szkół w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – noże do płyt gipsowych, spoinery i podpory do płyt gipsowych, szlifierki, cyrkle, strugi, zestawy wierteł i bitów, zaciskarki, szpachle, profile, płyty wełny, wieszaki, nożyce, łączniki, taśmy, wkręty, pręty mocujące, kielnie, młotki, pędzle, wałki malarskie, kuwety, wiadra, zestawy wkrętaków, , tapety, kleje, płyty OSB, wiertarki, zgrzewarki. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Siłownia przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są m.in. – hantle, stojaki gryfy, wieszaki, zestawy talerzy, ławki, zestawy uchwytów, wyciągi, maszyny na mięśnie, rowerki, orbitrek, schody, bieżnia, wioślarz, stepy, gumy, maty, puzzle, platforma do podnoszenia ciężarów. Szczegółowy zakres dostawy jest opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 12