2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenk in de vorm van een cadeaubon
Beschreibung: • Het leveren van een digitale cadeaubon die direct breed inwisselbaar is in diverse categorieën (denk aan Beauty & Wellness, Belevenissen & Uitjes, Cultuur, Boeken en Film, Online shoppen, Duurzaamheid, Eten & Drinken, Huis & Tuin, Sport). Het mag gaan om een breed inwisselbare bon of voucher die kan worden ingewisseld voor andere cadeaubonnen, en die zowel online als in fysieke winkels te besteden is. • Het bieden van telefonische en online ondersteuning aan ontvangers van de cadeaubon bij onder andere vragen over en/of het verzilveren van de cadeaubon. € 625.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1