2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Tractoren
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging van de Tractoren van de Opdrachtgever, alsmede de levering en inzet van deze Tractoren dienen plaats te vinden conform de (technische)specificaties en functionele eisen zoals nader omschreven in het Beschrijvend Document en bijlagen. De huidige Tractoren van de Opdrachtgever maken geen deel uit van deze Europese aanbesteding en er zullen geen Tractoren worden ingeruild. Perceel 1 in totaal 6 tractoren Perceel 2 in totaal 1 tractor met haakarm
Interne Kennung: SWF 25151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure met als gunningscriterium; Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tractoren
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1. De Raamovereenkomst kan door de Opdrachtgever twee (2) maal eenzijdig worden verlengd, onder gelijkblijvende condities, met maximaal aantal één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Tractor met klepelarm
Beschreibung: De opdracht betreft de vervanging van de Tractor met haakarm van de Opdrachtgever, alsmede de levering en inzet van deze Tractor met haakarm plaats te vinden conform de (technische)specificaties en functionele eisen zoals nader omschreven in het Beschrijvend Document en bijlagen. De huidige Tractor met haakarm van de Opdrachtgever maakt geen deel uit van deze Europese aanbesteding en er zullen geen Tractor met haakarm worden ingeruild. 1 Tractor met haakarm
Interne Kennung: 2