354185-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Kmenové učebny ZŠ Švermova – vybavení IT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKmenové učebny ZŠ Švermova – vybavení IT
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodání nového (nepoužitého) IT vybavení do nově zrekonstruovaného pavilonu „C“ objektu ZŠ Švermova (jedná se o prostory bývalé bazénové vany). Jedná se o vybavení audiovizuálního charakteru (interaktivní zobrazovače, počítače včetně příslušného softwaru a dalšího příslušenství). Popis požadovaného vybavení je uveden v příloze č. 6 zadávací dokumentace – výkaz výměr. Dodané vnitřní vybavení musí být nové a nepoužívané, splňovat požadavky zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a musí být v souladu se všemi platnými právními předpisy a technickými normami vztahujícími se k vnitřnímu vybavení. Vnitřní vybavení bude umístěno dle projektové dokumentace (viz příloha č. 5 zadávací dokumentace). Zadavatel má značný zájem na tom, aby v rámci realizace veřejné zakázky byly dodávány kvalitní výrobky a materiály, zadavatel proto v zadávacích podmínkách stanovuje minimální požadovaný standard předmětu plnění (viz příloha č. 6 zadávací dokumentace). Účastník zadávacího řízení musí v nabídce splnění požadovaných technických podmínek prokázat, a to následujícím způsobem: a) vyplněním samostatného, k tomu určeného formuláře, který tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace (výkaz výměr), do kterého účastník ke každé položce (každému nabízenému výrobku) uvede jeho výrobce a konkrétní nabízený typ (název, obchodní značku) a potvrdí splnění požadovaných technických parametrů. b) pro položky „PC ovládací a prezentační stanice pro učitele“ a „Interaktivní systém“ doloží účastník do nabídky printscreeny webových stránek typu www.cpubenchmark.net, prokazující, že výkon nabízených procesorů dosahuje minimálního požadovaného počtu bodů uvedeného v příloze č. 6 zadávací dokumentace (výkaz výměr). c) předložením vyplněné přílohy č. 7 zadávací dokumantace (Vzor čestného prohlášení o splnění technických parametrů a funkcionalit), ve které deklaruje, že jeho nabídka splňuje veškeré požadované technické parametry a funkcionality uvedené v přílohách č. 5 a 6 zadávací dokumentace. V případě pochybností zadavatele o splnění požadovaných či účastníkem zadávacího řízení deklarovaných technických parametrů nabízených výrobků, musí účastník zadávacího řízení, na základě písemné výzvy zadavatele učiněné v souladu s § 46 ZZVZ, předložit technickou dokumentaci výrobce, případně další údaje, informace či doklady k nabízenému zboží, event. jeho vzorky, prokazující dodržení všech technických, kvalitativních a funkčních požadavků minimálně v úrovni požadované zadavatelem v zadávací dokumentaci včetně jejích příloh. Pokud zadavatel zjistí, že dodavatelem nabízené plnění minimální požadovanou funkcionalitu nesplňuje, může být nabídka tohoto dodavatele vyloučena. Součástí předmětu plnění je předání veškerých dokumentů, jichž je potřeba k nakládání s výrobky a k jejich řádnému užívání (zejména záruční listy, návody k obsluze v českém jazyce) a případné zaškolení obsluhy vnitřního vybavení (zástupce základní školy). Součástí předmětu plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace, montáž, odzkoušení a ověření správné funkce vybavení, zaškolení, a provedení dalších úkonů nutných pro to, aby výrobky mohly plnit sjednaný či obvyklý účel v místech užívání. Součástí předmětu plnění je také záruční servis po dobu záruční lhůty. Součástí předmětu plnění je dále odvoz a likvidace všech obalů a dalších materiálů použitých při plnění zakázky. Veškeré činnosti spojené s předmětem plnění jsou blíže specifikovány v návrhu kupní smlouvy, ve výkazu výměr a v projektové dokumentaci (viz přílohy č. 3, 5 a 6 zadávací dokumentace).
Interne KennungPR/SR 4/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
5. Los
LosLOT-0001