354201-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Miasta Raciąż, z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Miasta Raciąż, z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne KennungGK.271.6.2026.KC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający nie przewiduje zastosowania procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp. 2. Wykonawcy składają wraz z ofertą JEDZ wg Załącznika nr 2 do SWZ. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a do SWZ. 3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Uzasadnienie braku podziału określono w Załączniku nr 1a do SWZ. 4. Świadczenie usługi musi być prowadzone zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz prawa miejscowego, w szczególności z przepisami dotyczącymi utrzymania czystości i porządku w gminach, gospodarowania odpadami, selektywnej zbiórki odpadów oraz bezpieczeństwa i higieny pracy przy gospodarowaniu odpadami. 5. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania wymaganych prawem wpisów i zezwoleń niezbędnych do realizacji zamówienia przez cały okres jego wykonywania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden