2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodów dla Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodów dla Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa
Interne Kennung: ZP/AB/271/III-90/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część nr 1: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego samochodu na podwoziu typu pickup z napędem 4x4 o podwyższonych parametrach terenowych.
Interne Kennung: ZP/AB/271/III-90/26 Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część nr 2: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego samochodu terenowego z napędem 4x4 w ilości dwóch sztuk.
Interne Kennung: ZP/AB/271/III-90/26 Część nr 2