See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: Robota budowlana pn.: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim”. 2) Wspólny Słownik Zamówień: Główny kod CPV: 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków Dodatkowy kod CPV: 45000000-7 Roboty budowlane 45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków 45262600-7 Różne specjalne roboty budowlane 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111291-4 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 45112710-5 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych 45113000-2 Roboty na placu budowy 45232310-8 Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych 45232410-9 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej 45233140-2 Roboty drogowe 45233222-1 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45261220-2 Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin 45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań 45262330-3 Roboty w zakresie naprawy betonu 45262522-6 Roboty murarskie 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach 45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego 45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych 45316100-6 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego 45314300-4 Instalowanie infrastruktury okablowania 45314300-4 Układanie kabli 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne 45317300-5 Instalowanie elektrycznych urządzeń rozdzielczych 45315600-4 Instalacje niskiego napięcia 45317200-4 Instalowanie transformatorów elektrycznych 45320000-6 Roboty izolacyjne 45332200-5 Roboty hydrauliczne 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45332400-7 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych 45331000-6 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45343000-3 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe 45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych 45420000-7 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie 45422000-1 Roboty ciesielskie 45333000-0 Roboty instalacyjne gazowe 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw 3) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Realizację robót budowlanych polegających na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie nieruchomości przy ul. Żydowskiej, na działkach nr 35/1, 44/2, 44/9, 44/10, 44/12, 44/13 obręb 0012, w Grodzisku Mazowieckim. Zgodnie z projektem projektowana inwestycja łącznie przewiduje 1 budynek z lokalami mieszkalnymi i usługowymi, w których znajdować się będzie 259 mieszkań i 3 lokale usługowe. Budynek jest ośmioklatkowy, z dachami płaskimi. Przewidziano 35 miejsc postojowych zewnętrznych na terenie wewnętrznych do których wjazd odbywa się z ulicy, w budynku zlokalizowano garaż podziemny z 237 miejscami postojowymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano 4 oznakowane miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ; załączniki do opisu przedmiotu zamówienia stanowią ponadto: załącznik nr 1B do OPZ – tj. Wykaz cen – wzór; załącznik nr 1C do OPZ – tj. Dokumentacja merytoryczna w skład której wchodzą: - Dokumenty formalno-prawne; - Projekt Budowlany; - Projekt Techniczny / Wykonawczy (z podziałem na branże w tym m.in. przedmiary robót i STWIOR); - załącznik nr 1D do OPZ – Harmonogram Rzeczowo Finansowy – wzór; - załącznik nr 1E do OPZ – Protokół Zaawansowania Robót – wzór; - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ; - Formularz ofertowy - załącznik nr 3 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 5) Gwarancja i rękojmia Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – min. 60 miesięcy . Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – jest tożsamy z okresem gwarancji. Wykonawca może wydłużyć okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia. Oferta przewidująca wydłużenie okresu gwarancji otrzyma punkty w ramach oceny ofert z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej patrz szczegółowo rozdział III podrozdział 5 SWZ. Pozostałe wymagania dot. okresu gwarancji / rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określa PPU (Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 73582-2025
Interne Kennung: PN.09.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320) – dalej: ustawy Pzp. 2. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań to jest: Realizacji zadań przewidzianych dla osób pełniących funkcje Kierownicze w związku z realizacją przedmiotowego zamówienia to jest: - realizację zadań przewidzianych w ramach funkcji Kierownika budowy. 3. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej to jest: - platformy zakupowej (Market Planet) dostępnej pod adresem: https://simkznmazowszecentrum.ezamawiajacy.pl zwanej dalej Platformą lub Systemem oraz - poczty e-mail dostępnej pod adresem: zp@simkznmc.pl Szczegółowe informacje dotyczące przyjętego w postępowaniu sposobu komunikacji znajdują się w rozdziale III podrozdział 1 SWZ. 4. Instrukcja korzystania z systemu o którym mowa w ust. 3 stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 5. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp, tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w SWZ. 7. Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w dziale IX ustawy Pzp (art. 505–590). 8. Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.) – dalej: RODO – tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi. Pozostałe informacje w tym zakresie znajdują się w SWZ. 9. Zamawiający nie stawia żadnych wymogów w zakresie złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: 1.000.000,00 zł (słownie: jeden milion złotych 00/100). Szczegółowe informacje w tym zakresie określa rozdz. II ust. 10 SWZ. 11. Od wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, wymagane będzie wniesienie, przed zawarciem umowy, zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10 % ceny całkowitej (brutto) podanej w ofercie za wykonanie całości przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian umowy, zgodnie z ustawą Pzp i treścią Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 13. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej - szczegółowe informacje w tym zakresie określono w treści SWZ. 14. Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokument JEDZ, zobowiązany będzie złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, z zachowaniem terminu wyznaczonego przez Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233140 Straßenarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45262522 Mauerwerksarbeiten