354345-2025 - Wettbewerb
Polen – Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen – Dostawa sprzętu do kontroli, na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do kontroli, na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do kontroli, na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: 1) Część nr 1 - Dostawa bramki do kontroli osób; 2) Część nr 2 - Dostawa wideoendoskopu. 3. Zaoferowany przez wykonawcę sprzęt do kontroli, musi spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w załącznikach nr 1.1 i 1.2 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1/2.
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa bramki do kontroli osób
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa bramki do kontroli osób zwanej również body scanner, wykorzystującej metodę skanowania promieniowaniem radiowym. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać minimalne parametry i wymagania Zamawiającego określone w załączniku nr 1.1 do umowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wideoendoskopu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideoendoskopu. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać minimalne parametry i wymagania Zamawiającego określone w załączniku nr 1.2 do umowy.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen